Starszy Specjalista/Główny Specjalista w Departamencie Administracyjno-Gospodarczym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
ARiMR
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku

Stanowisko ds. archiwalnych

Miejsce pracy: Warszawa

nr ref.: ARiMR/DAG/98/24

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/1 etat - umowa o pracę

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:

  • udział w pracach zespołu wdrażającego w jednostce systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją,
  • prowadzenie prac związanych z przygotowaniem i przekazaniem dokumentacji niearchiwalnej do brakowania, materiałów archiwalnych do Archiwum Akt Nowych oraz przygotowaniem akt do ekspertyz, a także udział w Komisjach ds. brakowania/oceny dokumentacji,
  • opracowanie i aktualizacja Instrukcji Kancelaryjnej oraz Instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych i składnic akt,
  • opiniowanie wewnętrznych aktów prawnych (Zarządzeń i Książek Procedur) pod kątem zgodności z przepisami kancelaryjno-archiwalnymi,
  • prowadzenie ewidencji wypożyczeń, udostępnień, wycofywania akt z archiwum zakładowego Centrali ARiMR, bieżące analizy, kontrola stanu wypożyczeń oraz sporządzanie rocznego zestawienia akt przyjętych do archiwum zakładowego, akt udostępnionych i wypożyczonych oraz akt wybrakowanych,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu obowiązujących przepisów kancelaryjno-archiwalnych, udzielanie konsultacji dotyczących prawidłowego przygotowania akt przez komórki organizacyjne do przekazania dokumentacji do archiwum zakładowego, a także przejmowanie akt spraw zakończonych.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe/średnie,
  • co najmniej 3-letni udokumentowany staż pracy,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowiskach związanych z pracą w archiwum zakładowym w jednostce działającej na postawie przepisów Ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach,
  • znajomość systemów klasy EZD,
  • znajomość Ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz Rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • nienaganna znajomość zasad pisowni jęz. polskiego.
  • Uwaga: Przy wykształceniu średnim wymagany jest 4 letni staż pracy.

Wymagania pożądane:

dbałość o szczegóły, zaangażowanie, samodzielność, sumienność, umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

ukończone kursy kwalifikacyjne tj. Kursy Kancelaryjno-Archiwalne I stopnia lub/i II stopnia.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia,

(Treść oświadczenia jest do pobrania pod ogłoszeniem na stronie ARiMR – https://www.gov.pl/web/arimr/arimrdag9824)

list motywacyjny,

kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.

Dokumenty należy składać w terminie do: 27 września 2024 r. (liczy się data wpływu do ARiMR)

Listownie pod adresem:

ul Poleczki 33, 02-822 Warszawa

z dopiskiem: ARiMR/DAG/98/24

osobiście:

Kancelaria Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:

ul. Poleczki 33 (budynek A2 Poleczki Business Park), Warszawa

(kancelaria czynna w godz.: 730- 1530)

Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach

lub mailowo na adres: rekrutacja@arimr.gov.pl

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

Oferty niekompletne, niepodpisane lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.

Dokumenty aplikacyjne zgromadzone w związku z pozyskiwaniem kandydatów na wolne stanowisko pracy w ARiMR, podlegają zniszczeniu niezwłocznie po zakończeniu tego procesu.

ARiMR zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru w każdym czasie i bez podania przyczyny.

Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. 022 318 40 34.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567