Starszy Specjalista ds. Zakupów
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
PORR S.A.
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rynku w celu znalezienia najlepszych ofert i negocjowanie warunków ich nabycia
  • Przeprowadzanie procesów zakupowych zgodnie z polityką firmy
  • Opracowywanie strategii zakupowych i tworzenie planów działania związanych z zakupami
  • Monitorowanie realizacji umów i współpraca z dostawcami, wykonawcami w celu zapewnienia terminowej dostawy towarów i usług
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących zakupów oraz wdrażanie działań wynikających z tych raportów
  • Zarządzanie bazą dostawców i dbanie o stały kontakt z nimi w celu budowania długotrwałych i korzystnych relacji biznesowych
  • Zapewnienie zgodności procesów zakupowych z zasadami i standardami obowiązującymi w firmie
  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu zrozumienia ich potrzeb zakupowych i zapewnienia realizacji ich wymagań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej o profilu Konstrukcje Budowlane, Budownictwo Kubaturowe)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie jako Inżynier, w Dziale Ofertowania, Przygotowania Produkcji, Zakupów lub w Biurze Projektowym
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym (mile widziana)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Skrupulatność i dbałość o szczegóły
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
  • Miejsce pracy: Poznań i okolice

PORR S.A.

PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183