Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Tarczyński S.A.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami świadczącymi usługi rekrutacyjne,
  • Negocjacje warunków współpracy z nowymi agencjami oraz renegocjacje umów z obecnymi,
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów z działań własnych,
  • Docieranie do kandydatów nieaktywnych na rynku pracy przez działania direct search,
  • Udział w spotkaniach z nowymi agencjami dot. warunków współpracy,
  • Doskonalenie oraz koordynowanie procesów onboardingowych,
  • Uczestnictwo w Targach Pracy, Giełdach oraz innych wydarzeniach promujących wizerunek pracodawcy,
  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych (publikacja ogłoszeń, selekcja CV, prowadzenie spotkań, składanie ofert),
  • Stała współpraca z menadżerami w zakresie identyfikacji potrzeb rekrutacyjnych,
  • Wsparcie kadry menadżerskiej w aspektach personalnych,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień w ramach prowadzonych zadań,
  • Realizacja polityki personalnej i rozwój narzędzi HR (takich jak ocena i rozwój pracowników, systemy motywacyjne) zgodnie ze standardami firmy.

Nasze wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej,
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność koordynowania od kilku do kilkunastu projektów jednocześnie,
  • Znajomość rynku pracy oraz aktualnych trendów rekrutacyjnych,
  • Umiejętność prowadzenia efektywnych rozmów kwalifikacyjnych oraz przeprowadzania różnych technik oceny kandydatów,
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu pozytywnych relacji,
  • Praktyczna znajomość narzędzi rekrutacyjnych oraz narzędzi sourcingu,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do pracy stacjonarnej podczas okresu wdrożenia w lokalizacji firmy: Ujeździec Mały (35 km od Wrocławia) - po okresie wdrożenia w systemie hybrydowym 3 dni z biura / 2 dni HO
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, itp.).

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii,
  • Program wdrożeniowy oraz wsparcie zespołu,
  • Bezpłatną stołówkę z lokalnymi przysmakami,
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę Luxmed, ubezpieczenie grupowe, kasę zapomogowo-pożyczkową,
  • Bony i bogate paczki świąteczne,
  • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski,
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika).

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544