Starszy Specjalista ds. HR
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie
22. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie pracowników i kadry menedżerskiej w bieżących sprawach dot. obszaru HR
  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacji
  • Tworzenie, wdrażanie i koordynacja procesów oraz procedur HR. Udział w realizacji strategii HR
  • Zarządzanie programami benefitowymi oraz tworzenie optymalnej polityki wynagrodzeń
  • Promowanie wartości i kultury organizacyjnej poprzez inicjatywy HR, w tym programy zaangażowania pracowników, eventy firmowe, działania CSR
  • Tworzenie raportów, analiz i zestawień na potrzeby biznesu
  • Analiza wskaźników HR oraz identyfikacja trendów i rekomendowanie działań optymalizacyjnych
  • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych oraz opracowywanie i realizacja programów rozwojowych, w tym coaching i mentoring
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii, prawa pracy i kierunkach pokrewnych
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w dziale HR; w obszarze rekrutacji, onboardingu, rozwoju pracowników, polityki wynagrodzeń, budowania relacji pracowniczych oraz kultury organizacyjnej. Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz prawa pracy, znajomość KPI i metodologii pracy projektowej
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, samodzielność, kreatywność, umiejętność organizacji pracy oraz budowania trwałych relacji
  • Praktyczna znajomość Excela oraz narzędzi z obszaru HR, w tym narzędzi rekrutacyjnych oraz wspierających pracę projektową
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i dodatkowych szkoleń
  • Pracę w firmie z ponad 150-letnią tradycją w branży farmaceutycznej
  • Pakiet socjalny ZFŚS, kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość pracy hybrydowej, elastyczny czas rozpoczęcia pracy (6-9)
  • 2 płatne dni wolne w miesiącu w ramach koncepcji Work-Life Balance

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567