Starszy Specjalista ds. Aplikacji IT
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Polpharma
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z działami biznesowymi, zbieranie i interpretowanie wymagań biznesowych, dokumentacji i tłumaczenie tych wymagań odpowiednio na rozwiązania IT
  • Specyfikacja, projektowanie, programowanie, dokumentowanie, testowanie i usuwanie błędów związanych z tworzeniem i utrzymywaniem aplikacji, frameworków lub innych komponentów oprogramowania
  • Zapewnianie wsparcia technicznego i analitycznego dla aplikacji
  • Opieka nad aplikacjami utrzymywanymi na O365 oraz Webcon
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych dla użytkowników końcowych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - informatyczne, matematyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie z platformą Webcon
  • Znajomość narzędzi do modelowania procesów biznesowych (np. Adonis)
  • Umiejętności programowania i modelowania danych
  • Doświadczenie z technologiami LowCode, np. PowerApps
  • Znajomość technologii i koncepcji rozwiązań chmurowych

Mile widziane:

  • doświadczenie z systemem MS Project

To oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy
  • Najnowsze programy szkoleniowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę hybrydową lub zdalną
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport
  • System kafeteryjny (bilety do kina, teatru, bony na zakupy itp.)
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233