STARSZY REFERENT WYDZIAŁU ZAOPATRZENIA
  • Katowice
Katowice, Gen. Zygmunta Waltera Jankego 276, 40-684 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
SZKOŁA POLICJI W KATOWICACH
25. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
- obsługa kancelaryjna wydziału,
- realizowanie funkcji recepcyjnej,
- ewidencjonowanie oraz wysyłanie korespondencji,
- obsługa korespondencji odbieranej i wysyłanej za pomocą urządzeń biurowych i programów informatycznych,
- archiwizowanie wytworzonej dokumentacji,
- koordynowanie procesu archiwizacji dokumentacji wydziału;
Warunki pracy:
- praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie;
Godziny pracy: 7:30-15:30.

Inne wymagania
Niezbędne wymagania związane ze stanowiskiem:
- wykształcenie średnie i co najmniej 2 lata pracy

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę w zastępstwie

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836