Starszy Inżynier Branży Automatyki
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Poland
KTI POLAND
23. 9. 2022
60.000 - 100.000

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w rekrutacji prowadzonej przez KTI Poland SA z siedzibą w Płocku przy ul. Zglenickiego 42, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000)”.Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie Państwa aplikacji również podczas przyszłych rekrutacji prowadzonych przez KTI Poland SA, prosimy o zawarcie w CV dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KTI Poland SA z siedzibą w Płocku przy ul. Zglenickiego 42 danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Oferta z szybkim aplikowaniem co to?

Warszawa

Warszawa, mazowieckie

ważna jeszcze 22 dni

umowa o pracę

pełny etat

starszy specjalista (Senior)

praca hybrydowa

rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Samodzielne projektowanie i nadzór projektowy w branży AKPiA nad wyznaczonymi projektami,

Samodzielne projektowanie i nadzór projektowy w branży teletechnicznej nad wyznaczonymi projektami,

Identyfikacja oraz synteza założeń oraz wymagań projektowych (na wszystkich etapach realizacji),

Sporządzanie specyfikacji projektowych w zakresie branży AKPiA i teletechnicznej,

Dobór oraz specyfikacja urządzeń automatyki w szerokim zakresie aplikacji,

Współpraca międzybranżowa na etapie realizacji projektu i wdrożenia,

Analiza i komentarz do dokumentacji / rysunków dostawców w zakresie realizowanego zadania, współpraca z dostawcami.

Nasze wymagania

Doświadczenie w projektowaniu dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego lub chemicznego – minimum 8 lat,

Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym,

Znajomość systemów DCS i ESD,

Doświadczenie przy przeprowadzaniu sesji HAZOP oraz weryfikację analizy SIL /SIF,

Doświadczenie w pracy z programami Autocad oraz SmartPlant Instrumentation Intools,

Doświadczenie w pracy z dostawcami urządzeń automatyki,

Wysoka etyka pracy i pozytywne nastawienie.

Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku,

Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej,

Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy,

Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport, dofinansowanie wypoczynku),

Możliwość pracy hybrydowej.

dofinansowanie zajęć sportowych

prywatna opieka medyczna

ubezpieczenie na życie

parking dla pracowników

dodatkowe świadczenia socjalne

dofinansowanie wypoczynku

dofinansowanie wakacji dzieci

paczki świąteczne

inicjatywy dobroczynne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą za pomocą przycisku Aplikuj.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w rekrutacji prowadzonej przez KTI Poland SA z siedzibą w Płocku przy ul. Zglenickiego 42, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000)”.

Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie Państwa aplikacji również podczas przyszłych rekrutacji prowadzonych przez KTI Poland SA, prosimy o zawarcie w CV dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KTI Poland SA z siedzibą w Płocku przy ul. Zglenickiego 42 danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji”.

KTI POLAND S.A. jest międzynarodową firmą EPC o ugruntowanej pozycji na rynku oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy instalacji w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym i chemicznym.