Staniątki – Praca na magazynie | Zatrudnienie od zaraz!
  • Staniątki
małopolskie, Staniątki, Małopolskie, Polska
APC TEMPUS A SP. Z O.O. SP. KOM.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Fizyczna praca magazynowa

  • Sortowanie przesyłek

  • Rozładunek i załadunek transportu

WYMAGANIA:
  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie i motywacja do działania

  • Dyspozycyjność

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 29,00 zł brutto/h (godziny dzienne) oraz 37,70 zł brutto/h (godziny nocne)

  • Dofinansowanie do karty FitSport/FitProfit

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie w prestiżowej, międzynarodowej firmie logistycznej

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z pełnym ubezpieczeniem ZUS

  • Profesjonalne, wygodne ubrania robocze

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy w dynamicznym zespole

Dołącz do nas i zyskaj stabilną pracę z atrakcyjnymi warunkami w branży logistycznej!

Chcesz pracować z nami? To proste! Wyślij SMS o treści STANIĄTKI oraz swoje imię na numer 731 737 8888 – oddzwonimy do Ciebie i opowiemy o szczegółach!

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584