Sprzedawca w nowym sklepie
  • Wrocław, Kąty Wrocławskie, Bielany
dolnośląskie, Wrocław, Kąty Wrocławskie, Bielany, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 9. 2022

Jeśli możesz powiedzieć o sobie, że lubisz rozmawiać z ludźmi. Zawsze chcesz jak najlepiej doradzić swoim klientom lub bliskim. A do tego szukasz pewnego i stabilnego zatrudnienia. To właśnie praca dla Ciebie!

Otwieramy nowy sklep we Wrocławiu. Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w obsłudze klienta z najlepszymi!

Lokalizacja: Centrum Handlowe  Auchan we Wrocławiu - dojedziesz do nas autobusami 133 i 933

zadania

  • obsługa klientów i dzielenie się wiedzą o produktach
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w tygodniu i wybrane weekendy
  • dyspozycyjności do odbycia szkolenia w innym mieście

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie do 6000 zł brutto miesięcznie
  • ekstra premie miesięczne!
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą (płatne urlopy, L4, opłacone wszystkie składki ZUS)
  • stabilną pracę na pełen etat
  • elastyczny grafik dopasowany do Ciebie
  • profesjonalne szkolenia od pierwszego dnia Twojej pracy
  • realna możliwość awansu i rozwjou
  • liczne konkursy sprzedażowe, rabaty pracownicze i bony świąteczne