SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW NOWYCH
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, Śląskie, Polska
Mad Mobil
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

OFERTA NR 2001 - www.madmobil.pl/praca
MAD MOBIL Autoryzowany Dealer Nissana i Suzuki poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW
OPIS STANOWISKA: - aktywne pozyskiwanie nowych Klientów - prezentacja samochodów w salonie - przygotowywanie ofert handlowych - przeprowadzanie procesu sprzedaży - budowanie i prowadzenie bazy Klientów - budowanie pozytywnego wizerunku firmy
WYMAGANIA: - wykształcenie minimum średnie - doświadczenie na stanowisku obsługi Klienta - komunikatywność - wysoka kultura osobista - praktyczna znajomość obsługi komputera - prawo jazdy kategorii B
OFERUJEMY: - możliwość rozwoju i samorealizacji w branży motoryzacyjnej - interesującą i pełną wyzwań pracę - stabilne warunki zatrudnienia - miły i pomocny zespół - możliwość skorzystania z benefitów sportowych - umowę o pracę
DODATKOWE BENEFITY dla pracowników firmy MAD MOBIL:
- karta sportowa Medicover
- zniżki na paliwo w formie kart rabatowych na paliwo
- szkolenia eksperckie
- program poleceń
- preferencyjne ceny nowych samochodów i usług serwisowych
- zakup części do pojazdów wszystkich marek w bardzo atrakcyjnych cenach
- preferencyjne ceny wypożyczania samochodów
PREFERUJEMY: - osoby z Rybnika lub okolic
FORMA KONTAKTU:
Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia na w/w stanowisku proszone są o przesłanie aplikacji zawierającej aktualną zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: praca(at)madmobil.pl
Treść zgody na przetwarzanie danych można pobrać z naszej strony www.madmobil.pl/praca. Na stronie tej znajduje się także treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych znajdujących się w przesłanych do nas aplikacjach. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Rybnik
  • Sprzedawca Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567