Sprzedawca - Nowy Targ INTER-TEAM
  • Nowy Targ
Nowy Targ, Nowy Targ, Polska
Inter-Team Sp. z o.o.
29. 8. 2024

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:  • Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych  • Bezpośrednia obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami  • Wystawianie dokumentów sprzedaży  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
NASZE WYMAGANIA:  • Znajomość budowy pojazdów  • Umiejętność obsługi programów sprzedażowych  • Łatwość w budowaniu relacji z klientami  • Umiejętność pracy w zespole  • Sumienność w realizacji powierzonych zadań
TO OFERUJEMY:  • Stabilne zatrudnienie  • Pakiet świadczeń pozapłacowych/socjalnych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i pakietu sportowego, dodatki świąteczne)  • Możliwość rozwoju zawodowego  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w przyjaznej atmosferze  • Zniżki na towar z asortymentu firmy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku „APLIKUJ”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

  • Praca Nowy Targ
  • Sprzedawca Nowy Targ
  • Nowy Targ - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544