Sprzedawca na stacji paliw
  • Międzyzdroje
sprzedawca na stacji paliw
Międzyzdroje, Międzyzdroje, Zachodniopomorskie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowe AD-REM Wojciech Teszner
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

- atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od realizacji wyznaczonych zadań

- szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym

- możliwość rozwoju w dynamicznie i nowoczesnej firmie

- możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia

- przyjazną atmosferę pracy
Opis stanowiska:

- obsługa Klienta oraz otwartość na jego potrzeby

- dbanie o odpowiedni poziom oraz ekspozycję produktów

- dbanie o porządek i czystość

- gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
Wymagania:

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność przystosowania się do obowiązujących w firmie standardów i procedur

- umiejętność zaangażowania się w pracę i podejmowanie inicjatywy

  • Praca Międzyzdroje
  • Sprzedawca Międzyzdroje
  • Międzyzdroje - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055