Sprzedawca kasjer/ka
  • Kraków
sprzedawca kasjer/ka
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Lubisz zapach ciast?
Cenisz dobrą atmosferę w pracy oraz szukasz stabilnego zatrudnienia?
Ta praca jest właśnie dla Ciebie!
Szukamy pracowników dla naszego klienta z długoletnią tradycją, sieci cukierni SOWA.

Nie musisz mieć doświadczenia, nauczymy Cię wszystkiego i jeszcze dorzucimy bonus! Pierwsze dwa tygodnie to szkolenie stacjonarne we Wrocławiu lub Bydgoszczy, za które dostaniesz dodatkowe 500 zł brutto!

Miejsce pracy: Kraków, C.H. M1

Oczekujemy

  • książeczki Sanepid- warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym, 5-dni w tygodniu
  • wysokiej kultury osobistej
  • zaangażowania
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • gotowości do odbycia części szkolenia we Wrocławiu lub Bydgoszczy( ok 2 tygodnie) oraz w Krakowie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, urlop)
  • wynagrodzenie 4270 zł brutto + premia
  • pracę w systemie 2 zmianowym (również w weekendy - nie wszystkie) 5 dni w tygodniu
  • szkolenia i wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w miłej atmosferze w renomowanej Cukierni SOWA
  • zakwaterowanie, diety zgodnie z Kodeksem Pracy oraz zwrot kosztu dojazdu na czas szkolenia we Wrocławiu lub Bydgoszczy

Zadania

  • obsługa klienta
  • przygotowanie napojów, porcjowanie ciast
  • pakowanie i wydawanie zamówień
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

  • Praca Kraków
  • Sprzedawca Kraków
  • Kasjer Kraków
  • Kasjer biletowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045