Sprzedawca/Kasjer
  • Wysogotowo
, Wysogotowo, Greater Poland Voivodeship, Polska
Cel
27. 9. 2024

Stacja paliw CEL w Dąbrówce poszukuje dynamicznych i odpowiedzialnych osób na stanowisko Sprzedawcy/Kasjera. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie profesjonalizm i wysoką jakość obsługi klienta, a także lubi pracować w zespole i w różnych godzinach, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Miejsce pracy: ul. Polna 3 Dąbrówka (Trasa S11, węzeł Dąbrówka)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta: Zapewnienie profesjonalnej i miłej obsługi zgodnie ze standardami naszej firmy.
  • Praca z kasą fiskalną: Obsługa kasy fiskalnej, w tym realizacja transakcji i rozliczanie płatności.
  • Rozładunek dostaw: Przyjmowanie i rozładunek dostaw towarów oraz ich odpowiednie przechowywanie.
  • Ekspozycja towarów: Dbanie o estetyczny wygląd oraz właściwy sposób ekspozycji towarów.
  • Czystość w sklepie: Utrzymywanie porządku i czystości w sklepie i na terenie stacji.

Oczekujemy:

  • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach: Praca w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia, w tym w soboty i niedziele.
  • Rzetelność i uczciwość: Posiadanie cech rzetelności i uczciwości w wykonywaniu obowiązków.
  • Komunikatywność: Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z klientami i współpracownikami.
  • Umiejętność pracy w zespole: Dobra współpraca z innymi członkami zespołu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie: Umowę o pracę na pełny etat.
  • Możliwość rozwoju: Pracę w dynamicznym zespole oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą na tym stanowisku, prosimy o aplikowanie. Ta praca może być idealna dla Ciebie!

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dołącz do zespołu CEL i rozwijaj swoją karierę z nami!

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

112 795
20 210