Sprzedawca - Doradca klienta
  • Piastów
Piastów, Piastów, mazowieckie, Polska
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
10. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta w sklepie
  • Doradzanie klientom w wyborze produktów
  • Realizacja transakcji sprzedaży
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Współpraca z innymi członkami zespołu
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Pomoc w przyjmowaniu towaru i uzupełnianiu zapasów
  • Raportowanie wyników sprzedaży do przełożonych
  • Wspieranie promocji i akcji marketingowych sklepu
  • Rozwiązywanie problemów i reklamacji klientów

Wymagania pracodawcy

  • Zaangażowanie
  • Dyspozycyjność do pracy w od pn-pt między 7:30-16:30 i w soboty 8:00-12:00
  • Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy
  • Znajomość asortymentu takiego jak śruby, elektronarzędzia

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę bezpośrednio pod firmą
  • Podstawa + premie
  • Pracę po 8h dziennie w elastycznych godzinach między 7:30-16:30

  • Praca Piastów
  • Sprzedawca Piastów
  • Doradca Piastów
  • Piastów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246