Sprzedawca-Carrefour Bydgoszcz
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Largo Group
20. 9. 2024

Nie masz doświadczenia, a chciałbyś podjąć pracę? Złóż aplikację i pracuj z nami!
Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!
Pracuj z nami na stanowisku:
Obsługa Klienta - dział tradycja(sery-wędliny,mięso)
Miejsce pracy:
Carrefour Bydgoszcz ul Skarżyńskiego 2 (fordon) lub Carrefour Bydgoszcz ul Jana Pawła 2(glinki)
Do głównych obowiązków będą należeć:
- realizujesz różnorodne zadania – u nas każdy dzień jest inny
- dbasz o wygląd działu i dostępność produktów na półkach
- zapewniasz komfort zakupów i dobrą obsługę klientów
- tworzysz przyjazną atmosferę
Oferujemy:
- umowa zlecenie
- możliwość podjęcia pracy stałej bądź dorywczej/tymczasowej
- stawkę godzinową:
uczeń do 26 roku zycia 28,25 zł netto/h
zus z podatkiem(osoby do 26 roku życia 22,84 zł netto/h
zus(osoby po 26 roku życia) 20,55 zł netto/h
Oczekiwania:
- ukończone 18 lat
- ważne badania sanitarno-epidemiologiczne z potwierdzeniem lekarza medycyny pracy
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłke cv z dopiskiem wybranego sklepu.

  • Praca Bydgoszcz
  • Sprzedawca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045