Sprzedawca – serwisant
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Województwo śląskie, Polska
INTERSPORT
29. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

  • aktywna sprzedaż poprzez doradztwo klientom i pomoc w doborze oferowanych przez nas produktów,
  • dbanie o wygląd salonu oraz jego zaplecza,
  • bieżące uzupełnianie oferowanego asortymentu,
  • przygotowanie sprzętu sportowego do sprzedaży (rowery, narty)
  • serwis sprzętu sportowego (rowery, narty, łyżwy, rakiety tenisowe)
  • udział w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu,
  • obsługa kasy fiskalnej i terminali POS,
  • rozliczanie kasy i przygotowanie wpłat do banku,

Nasze oczekiwania:

  • otwartość i zorientowanie na klienta,
  • uśmiech, optymizm i chęć do działania,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • zdolności manualne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie technicznym,
  • doświadczenie sprzedażowe w branży sportowej będzie dodatkowym atutem,

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • profesjonalne szkolenia produktowe,
  • rozwój poprzez różnorodność zadań,
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach),

  • Praca Bielsko-Biała
  • Serwisant Bielsko-Biała
  • Sprzedawca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291