Sprzątanie w przedszkolu 30 zł brutto Borkowo Gdańsk
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Dział rekrutacji
20. 8. 2024

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do utrzymania czystości w przedszkolu.
Stanowisko: Pracownik porządkowy
Miejsce pracy : Borkowo
Opis stanowiska :
Utrzymanie czystości w obiekcie przedszkolnym ( toalety, sale, sociale)
Wymagania :
- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- umiejętność organizacji czasu pracy;
- mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności;
- gotowość do pracy (4 h dziennie) od godziny 17:30-21:30, Pon.-Pt.
Oferujemy :
WEEKENDY WOLNE
- umowę o umowę zlecenie, stawka 30 zł brutto

  • Praca Gdańsk
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536