Sprzątanie Przychodni - serwis nocny - Targówek - 29,60 zł brutto
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
7. 9. 2024

Wykonujemy kompleksowe usługi porządkowe mające na celu stałe utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych, hal produkcyjnych, powierzchni magazynowych, sklepów i supermarketów, kompleksów rekreacyjnych oraz placówek służby zdrowia.

Praca w godzinach:  21:00-02:00

Miejsce pracy: Warszawa Targówek ul. Gilarska

Wymagania:

  • doświadczenie - wymóg konieczny,
  • zaangażowanie,
  • gotowość pracy popołudniami,
  • sumienność,
  • dokładność.

Obowiązki:

  • dbanie o czystość na terenie przychodni (;gabinety lekarskie, poczekalnie, szatnie, zaplecze socjalne);.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,
  • stawka godzinowa 29,60 zł brutto,
  • darmową opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • dostęp do bezpłatnych kursów i szkoleń dostępnych na firmowej platformie pracowniczej na EduSeris,
  • indywidualne konto pracownika na platformie Nais, gdzie można pobierać informacje o odprowadzonych składkach i podatkach (;tzw paski);, składać wnioski online, oraz pobierać zeznanie roczne pit-11

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez portal bądź kontaktu telefoniczny: 6.0.9.7.3.0.2.3.7.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584