Sprzątanie pomieszczeń / Niemcy
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Fidenti Personal GmbH
8. 6. 2024

Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy na niemieckim rynku usług HR realizująca różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji.
Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy!
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Personel sprzątający / Niemcy (Ihlow)
Miejsce pracy: Niemcy / Ihlow
Rozpoczęcie zlecenia: od zaraz (termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca
Zakres obowiązków: • sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych
Wymagania: • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka niemieckiego • czynne prawo jazdy kat. B oraz (własny samochód mile widziany) • punktualność, dokładność • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
Oferujemy: • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat • atrakcyjne wynagrodzenie • możliwość długotrwałej współpracy • wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych • opiekę polskiego koordynatora na czas trwania kontraktu
Prosimy o załączenie klauzuli:

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080