Sprzątanie (Panowie), Galeria Handlowa, Poznań
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Delta Security
26. 9. 2024

Firma Delta Business Service poszukuje Panów na stanowisko Pracownika ds. Utrzymania Porządku i Czystości
Lokalizacja: Poznań, Galeria Handlowa
Oferujemy:
– Stałą pracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem – Delta Business Service
– Umowę zlecenie na czas nieokreślony
– Wynagrodzenie: 28,10 zł brutto za godzinę (ok. 22,25 zł netto za godzinę)
– Grafik: od 06:00 do 14:00 oraz od 14:00 do 22:00 z możliwością pracy w systemie nadgodzin
– Zapewniamy odzież roboczą
– Opiekę koordynatora
Wymagania:
– Gotowość do pracy zarówno wewnątrz galerii handlowej, jak i na zewnątrz
– Mile widziane prawo jazdy kategorii B
– Motywacja do pracy i odpowiedzialne podejście
– Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym
Obowiązki:
– Utrzymywanie czystości i porządku zarówno wewnątrz budynku handlowego, jak i na terenie parku (pielęgnacja terenów zielonych)
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 660 708 296 – Daniel

  • Praca Poznań
  • Przedstawiciel handlowy Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836