Sprzątanie - Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Kacper
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Osoba Sprzątająca
Poszukuje sumiennych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko Osoba Sprzątająca z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Jeśli cenisz porządek i lubisz dbać o czystość, dołącz do naszego zespołu!
Opis stanowiska:
- Utrzymywanie czystości w biurach, korytarzach, toaletach oraz pomieszczeniach socjalnych,
- Dbałość o regularne uzupełnianie środków czystości,
- Wykonywanie prac porządkowych zgodnie z harmonogramem,
- Segregowanie odpadów i dbanie o porządek w miejscach do tego wyznaczonych.
Wymagania:
- Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (warunek konieczny),
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem,
- Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
- Elastyczny grafik pracy,
- Możliwość pracy na pełen etat.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563