Sprzątanie na rano z orzeczeniem Gdańsk Rudniki Przeróbka Rudniki
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Clar System S.A.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do utrzymania czystości w budynku biurowym.

Stanowisko: Pracownik porządkowy
Miejsce pracy : Gdańsk, ul. Dambka

Stawka 30 zł brutto

Opis stanowiska :
Utrzymanie czystości ( codzienne odkurzanie, ścieranie kurzy, zamiatanie korytarzy, opróżnianie śmietników, mycie ręczne podłóg, sprzątanie toalet i części wspólnych, mycie niskich okien )
Oferujemy :
- prace w godzinach popołudniowych od 8:00-11;00 (3h)
- stabilne zatrudnienie na umowę zlecenie/umowę o pracę na 0,5 etatu w firmie o ugruntowanej pozycji;
- świadczenia dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Wymagania

Wymagania :
- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- umiejętność organizacji czasu pracy;
- mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik na wysokościach Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567