Sprzątaczka w Klubie Fitness
  • Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski, mazowieckie, Polska
P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski
29. 9. 2024

Firma PHU Topaz Sp. z o.o. do swojego Klubu Fitness - ul. Magistracka 3 - poszukuje pracownika na stanowisko - Sprzątaczka

Twoje główne zadania:

  • sprzątanie sali ćwiczeń, toalety, szatni, schodów
  • utrzymywanie czystości sprzętu sportowego, kącika dla dzieci
  • bieżące uzupełnianie materiałów i środków czystości
  • pomocnicze prace porządkowe zlecone przez pracowników administrujących obiektem

Oczekujemy od Ciebie:

  • zaangażowania i rzetelności w realizowanych zadaniach porządkowych
  • dobrej organizacji czasu pracy oraz terminowości
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy Ci:

  • możliwość dodatkowego zarobku w ramach pracy dorywczej
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • praca 2 razy w tygodniu
  • elastyczne godziny pracy
  • wynagrodzenie zawsze na czas

  • Praca Sokołów Podlaski
  • Sprzątaczka Sokołów Podlaski
  • Sokołów Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291