Sprzątaczka w bloku
  • Siedlce, ul. Plażowa 2
mazowieckie, Siedlce, ul. Plażowa 2, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
25. 9. 2024

Firma PHU Topaz Sp. z o.o. do swojej inwestycji w Siedlcach, ul. Plażowa 2 - blok mieszkalny poszukuje pracownika na stanowisko - Sprzątaczka

Twoje główne zadania:

  • sprzątanie schodów w bloku - 4 piętra
  • utrzymywanie czystości czterech klatek schodowych
  • zamiatanie i zmywanie na mokro schodów, korytarzy, klatek
  • mycie szklanych drzwi przejściowych
  • bieżące uzupełnianie materiałów i środków czystości
  • pomocnicze prace porządkowe zlecone przez pracowników administrujących obiektem

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • zaangażowania i rzetelności w realizowanych zadaniach porządkowych
  • dobrej organizacji czasu pracy oraz terminowości
  • zamieszkania w Siedlcach lub bliskich okolicach

Oferujemy Ci:

  • Praca mazowieckie
  • Sprzątaczka Wysokie Mazowieckie
  • Sprzątaczka mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291