Spedytor z doświadczeniem Road - Air - Sea - Rail
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
LINKTIS Sp. z o.o.
17. 10. 2024

Linktis i Linktis Global Forwarding to przede wszystkim ludzie, dlatego dbamy o relacje, niekorporacyjną atmosferę, elastyczność i otwartość! Jesteśmy dumni z umiejętności naszych zespołów, które z doskonałą precyzją dopasowują usługi do potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy grupą pasjonatów transportu i prężnie działamy na rynku od 2016 roku. Obecnie zatrudniamy ponad 100 osób i pracujemy z 4-rech oddziałów w Polsce. Swoim klientom oferujemy kompleksową obsługę z zakresu TSL. Nie ogranicza nas zasięg terytorialny, ani środek transportu - pracujemy globalnie z zakresu transportu drogowego, lotniczego, morskiego i kolejowego.

W związku z rozwojem, poszukujemy osób proaktywnych, nieobawiających się nowych wyzwań i chętnych do realizowania niestandardowych zleceń. Naszą dewizą jest: "Ciekawej osobie, zawsze zorganizujemy dodatkowe stanowisko pracy".

Przed Nami jeszcze wiele interesujących projektów i pomysłów rozwoju biznesu, jeśli chcesz być częścią tej przygody - dołącz do Nas!

#LinkThisWithUs #mocnoLinktis
Opis stanowiska:

  • Stawiamy na pracę stacjonarną (nasze biura znajdują się w Warszawie, Poznaniu, Gdyni oraz we Wrocławiu).
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i możliwość współpracy z obecnymi klientami firmy. Kompleksowa aranżacja procesów spedycyjnych.
  • Współpraca z agencjami celnymi i liniami lotniczymi (zależnie od realizowanego transportu)
  • Negocjowanie stawek i przygotowanie wycen transportowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum w jednej gałęzi transportu).
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2), inne języki obce mile widziane.
  • Komunikatywność i orientacja na bezpośrednią współpracę z klientem.
  • Bardzo dobra znajomość procesów operacyjnych w branży TSL.
  • Umiejętność efektywnej negocjacji i budowania trwałych relacji biznesowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP/B2B/UZ - uzależnione od preferencji kandydata.
  • Klarowny system wynagradzania – podstawa + miesięczny system prowizyjny.
  • Okazjonalna praca zdalna.
  • Możliwość rozwoju na stanowisko Lidera.
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, dostępy do giełd).
  • Współpraca z działem handlowym oraz działem windykacji.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej Medicover oraz pakiet sportowy.
  • Konkursy wewnątrzfirmowe.
  • Imprezy integracyjne i mniejsze eventy.
  • Świętowanie urodzin.
  • Program poleceń.

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662