Spedytor / Spedytorka w transporcie międzynarodowym
  • Wolsztyn
Wolsztyn, Wolsztyn, Greater Poland Voivodeship, Polska
WOGA Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Wolsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i nadzór cyklu transportowego w zleceniach międzynarodowych
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Monitoring i kontrola realizacji zleceń transportowych oraz ustalanie warunków usług transportowych
  • Troska o należytą realizację zleceń

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego czy francuskiego
  • Znajomość przepisów związanych z transportem międzynarodowym będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie min. średnie
  • Potrzebujemy energicznej osoby z mnóstwem pomysłów i chęci rozwoju

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w zespole specjalistów w dziedzinie transportu międzynarodowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującą się w obsłudze Klienta poprzez świadczenie szerokiej gamy usług.

Nasze przedsiębiorstwo oferuje sprzedaż hurtowych ilości grzybów jadalnych w różnej postaci. Sezonowo zakupią u nas Państwo najwyższej jakości runo leśne oraz świeże warzywa i owoce. Oferowane przez nas produkty pochodzą tylko od rzetelnych dostawców, posiadających stosowne certyfikaty. Wykwalifikowany zespół kierowców dostarcza zamówiony towar zawsze bezpiecznie i terminowo.

Dumą naszego przedsiębiorstwa jest prężnie rozwijający się dział transportowy. Grono kompetentnych spedytorów stale nadzoruje pracę kierowców, przewożących Państwa ładunki. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Europy - kilkudziesięcioma pojazdami chłodniczymi różnych gabarytów. Nasze samochody spełniają wszelkie europejskie normy upoważniające do poruszania się po drogach.

  • Praca Wolsztyn
  • Wolsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087