Spedytor międzynarodowy
  • Nowy Targ
Nowy Targ, Nowy Targ, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Ekofrost Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Nowy Targ

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż zleceń spedycyjnych oraz nadzór nad ich realizacją przez podwykonawców.
  • Zapewnienie rzetelności i terminowości dostaw poprzez skrupulatne monitorowanie procesów logistycznych.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi podwykonawcami oraz ciągłe pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.
  • Negocjowanie stawek i warunków współpracy z podwykonawcami.
  • Regularne raportowanie wyników pracy oraz szybkie reagowanie i rozwiązywanie problemów związanych z przewozem.
  • Planowanie podjęć oraz dostaw towarów w ramach transportu międzynarodowego oraz krajowego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży logistycznej minimum 2 lata.
  • Wysoka dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w zmiennych godzinach.
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane związane z transportem lub logistyką).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny).
  • Asertywność oraz umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia składający się z podstawy oraz prowizji od sprzedaży.
  • Czytelny pakiet premiowy uzależniony od osiągniętych wyników.
  • Niezbędne narzędzia pracy, takie jak laptop i telefon komórkowy.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, wyjazdy na targi międzynarodowe, udział w konferencjach.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zapewniającą możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • pakiet medyczny
  • ubezpieczenie grupowe

Jeśli posiadasz doświadczenie w branży logistycznej, jesteś gotowy na wyzwania i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ekofrost, dynamicznie rozwijająca się firma w branży logistycznej, poszukuje doświadczonego i ambitnego Spedytora, który dołączy do naszego zespołu. W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy osoby z doświadczeniem, która będzie odpowiedzialna za koordynację procesów spedycyjnych oraz zapewnienie skutecznej realizacji zleceń spedycyjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres email: biuro@ekofrost.com z tytułem „Spedytor międzynarodowy” - [Twoje Imię i Nazwisko”. Aplikacja powinna zawierać klauzulę RODO (Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych) zawierającą informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w trakcie procesu rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest firma Ekofrost Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Jana Pawła II nr 23. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Nowy Targ
  • Nowy Targ - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251