Spedytor Lotniczy
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Expeditors Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa przesyłek lotniczych
  • Bieżący kontakt handlowy z klientami i podwykonawcami w zakresie realizacji transportów oraz negocjacji stawek
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość świadczonych usług
  • Kontrola i monitoring kosztów usług transportowych
  • Negocjowanie stawek i warunków współpracy, przygotowywanie ofert
  • Współpraca operacyjna z zagranicznymi biurami i agentami Expeditors

Nasze wymagania

Jeżeli:

✓ masz minimum dwa lata doświadczenia zawodowego w spedycji lotniczej

✓ komunikatywnie rozmawiasz po angielsku

✓ lubisz szybkość działania i dynamikę zmian związaną z transportem

✓ masz dobrą organizację pracy a inicjatywa i zaangażowanie nie są Ci obce

✓ lubisz pracować w oparciu o cele i umiesz priorytetyzować zadania

to być może czekamy właśnie na Ciebie.

Mile widziane

  • Znajomość rynku transportowego i przepisów transportowych
  • Zdolności analityczne
  • Chęć do rozwoju osobistego i nauki nowych umiejętności
  • Ciekawość i pozytywne nastawienie do poszukiwania wyzwań i rozwiązań
  • Poczucie humoru!

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę z zawsze terminowym wynagrodzeniem
  • Stanowisko pracy w międzynarodowym środowisku
  • Opiekę medyczną
  • Szeroki zakres ubezpieczenia dla Pracownika i małżonka/dzieci na bardzo preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie nauki języków, szkoleń, kursów oraz studiów podyplomowych związanych z wykonywaną pracą
  • Szereg szkoleń wstępnych oraz rozwój kompetencji w ramach treningów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów z całego świata

Benefity

  • program rekomendacji pracowników
  • Eventy pracownicze
  • Kafeteria MyBenefit
  • Możliwość zakupu akcji pracowniczych
  • Program Pomocy Pracownikom Employee Assistance Program

Nowoczesny i prężny globalny operator logistyczny działający w ponad 200 lokalizacjach na 5 kontynentach, w tym w 4 lokalizacjach w Polsce z zespołem ponad 90 pracowników oraz wielokrotny zdobywca wyróżnień oraz laureat rankingów w obszarze Spedycji Lotnczej & Morskiej.

Dajemy możliowść pracy w międzynarodowym środowisku z otwartym i zawsze wspierającym zespołem.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Expeditors Polska Sp. z o.o., zarejestrowanej pod numerem KRS: 0000201043 w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, z siedzibą w 02-092 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 16 B, reprezentowanej przez członka zarządu Martę Piechel, adres email: rodo@expeditors.com ( dalej jako „Administrator”) wyraża Pan/Pani zgodę się na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. 1.Pana/Pani dane osobowe zawarte w aplikacji o prace przetwarzane będą w celu:a)wykonywania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim przepisów Kodeksu pracy- wówczas podstawą prawną przetwarzania danych będzie zasadnie do art. 6 ust. 1 lit. c) RODO- wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze,b)przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych - wówczas podstawą prawną przetwarzania danych będzie zasadnie do art. 6 ust. 1 lit a) RODO- Pani/Pana wyraźna zgoda,a)ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń czy też obrony przed takimi roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez Administratora rekrutacji- wówczas podstawą prawną przetwarzania będzie zasadnie do art. 6 ust. 1 lit f) RODO- niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora lub stronę trzecią.2.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w zakresie wskazanym w art. 22 1. § 1 Kodeksu pracy.3.Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Administratora danych w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji, takim jak agencje rekrutacyjne, a nadto dostawcom systemów informatycznych oraz usług z sektora IT. 4.Pani/Pana dane mogą być przekazywane do odbiorców w państwach trzecich, tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W przypadku, gdy przetwarzanie obejmowało będzie przesyłanie danych poza obszar EOG, a swojego zastosowania nie odnajdują przesłanki z art. 49 RODO, wówczas przetwarzanie będzie odbywało się na mocy art. 46 RODO tj. z wykorzystaniem standardowych klauzul umownych zatwierdzonych przez Komisję Europejską, w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu ochrony Pani/Pana danych wymaganego przepisami prawa.5.Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji, jednakże nie dłużej aniżeli przez 3 miesiące od zakończenia procesu rekrutacji. W zakresie, w którym Pani/Pana dane przetwarzane będą w oparciu o zgodę, dane te przetwarzane będą do momentu jej wycofania, jednakże nie dłużej aniżeli jest to niezbędne do zakończenia rekrutacji. Ponadto, okres przetwarzania danych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń czy też obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji. 6.Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem.7.W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani/Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia, którym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.8.Podanie danych osobowych w zakresie wskazanym w art. 22 1. § 1 Kodeksu pracy jest obowiązkiem ustawowym, a ich podanie jest niezbędne celem wzięcia udziału w rekrutacji oraz jej przeprowadzenia. Podanie danych osobowych wykraczających poza zakres wskazany powyżej jest dobrowolne i nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji oraz jej przeprowadzenia.Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie CV, w przypadku wyrażenia zgody na przechowywanie przez Administratora CV na potrzeby późniejszych rekrutacji prosimy o dołączenie niniejszej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Expeditors Polska Sp. z o.o., zarejestrowaną pod numerem KRS: 0000201043 w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, z siedzibą w 00-236 Warszawa, Żwirki i Wigury 16 B, reprezentowaną przez członka zarządu Martę Piechel, moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa do wycofania niniejszej zgody, jak również faktu, iż wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać korzystając z prawa przewidzianego przez art. 7 ust. 3 RODO, na pisemny wniosek skierowany do Administratora danych osobowych.

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Technik mechanik lotniczy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087