Spedytor Drogowy/ Prowadzący Pojazdy
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Just In Time Logistics Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja przewozów drogowych w kraju i za granicą,
  • Budowanie relacji z klientami i przewoźnikami,
  • Pozyskiwanie nowych kontaktów,
  • Dbanie o dokumentację i procedury,
  • Współpraca z zespołem i innymi oddziałami.

Nasze wymagania

  • Osoba z doświadczeniem na podobnym stanowisku.
  • Ktoś, kto potrafi pracować w zespole i komunikować się z innymi.
  • Znajomość języka obcego będzie dużym atutem.
  • Osoba otwarta na nowe wyzwania i gotowa do działania.
  • Doświadczenie w branży

To oferujemy

  • Samodzielność w działaniu z pełnym wsparciem zespołu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premią za wyniki,
  • Umowę o pracę lub B2B – dostosowujemy się do Ciebie,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • Przyjazną atmosferę i realne możliwości rozwoju.

  • Praca Katowice
  • Spedytor Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210