Specjalisty ds. Sprzedaży Rowerów
  • Gniezno
Gniezno, Gniezno, Wielkopolskie, Polska
ADREAMS
15. 5. 2022
Informacje o stanowisku

Kochasz spędzać czas na 2 kółkach?

Masz dużą wiedzę na temat rowerów?

Lubisz rozmawiać o nich godzinami?

Połącz pasję z pracą i  zostań naszym Specjalistą ds. Sprzedaży Rowerów!

Otwieramy serwis z wyższej półki! A w nim najlepsze marki, najwyższa

jakość i pełnia satysfakcji!

Twoje zadania:

  • profesjonalne doradzanie Klientom przy doborze roweru
  • sprzedaż rowerów i akcesoriów
  • dbanie o dostępność i ekspozycję towaru
  • serwisowanie i naprawianie rowerów
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

Od Ciebie oczekujemy:

  • rowerowej pasji - jeśli sam jeździsz, masz plus na starcie :)
  • wiedzy na temat rowerów i akcesoriów
  • wysokiej kultury osobistej i umiejętności nawiązywania kontaktów
  • odpowiedzialności i samodyscypliny
  • zaangażowania

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjny system premiowy
  • do 1200 zł za polecenie pracownika
  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszej elektroniki w naszych elektromarketach
  • pomoc i opiekę naszej fundacji MediaExpert ,,Włącz się' dla Ciebie i Twoich bliskich