Specjalistka / Specjalista ds. Projektów Marketingowych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
13. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, mających na celu budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z lokalną społecznością, wsparcie inicjatyw na rzecz lokalnego otoczenia Spółki.
  • Przyjmowanie, oprowadzanie oraz organizacja programu wycieczek uczelnianych i szkolnych w Kapitanacie Portu Północnego.
  • Organizacja wydarzeń dla pracowników Spółki, takich jak: konferencja roczna, festyn rodzinny czy spotkanie wigilijne.
  • Współpraca z działem HR i Biurem Prasowym w zakresie komunikacji wewnętrznej, wsparcie procesów informacyjnych i integracyjnych w Spółce.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie realizacji projektów i inicjatyw CSR i budowaniem relacji z lokalną społecznością.
  • Samodzielność w planowaniu, realizacji i monitorowaniu projektów; umiejętność efektywnego zarządzania wieloma zadaniami i harmonogramem działań.
  • Umiejętność występowania publicznie i reprezentowania firmy podczas wydarzeń i spotkań z lokalną społecznością oraz podczas wizyt uczelnianych i szkolnych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 – biegłość w mówieniu i pisaniu.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy

Praca jako partnerstwo:

Jesteśmy dumni z faktu, że nasi pracownicy wybierają pozostanie w naszej firmie na dłuższy czas. Średni staż pracy wynoszący 11 lat jest dowodem na to, że tworzymy środowisko, w którym nasi pracownicy czują się doceniani, rozwijają swoje umiejętności i dążą do długotrwałej kariery.

Inwestowanie w rozwój zawodowy:

W naszej firmie mocno wierzymy w ciągły rozwój naszych pracowników. Oferujemy szeroki zakres szkoleń, kursów i możliwość dofinansowania studiów podyplomowych, aby umożliwić naszym pracownikom rozwijanie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy w swojej dziedzinie.

Zrównoważenie między pracą a życiem prywatnym:

Zapewniamy pracownikom zdrowy balans między ich karierą a życiem prywatnym, wspierając harmonogramy pracy, aby umożliwić naszym pracownikom czerpanie satysfakcji zarówno z pracy, jak i z innych aspektów życia.

Dynamiczny port z nieograniczonym potencjałem:

Dołącz do naszej firmy, która jest dumnym właścicielem tytułu najszybciej rozwijającego się portu Europy. Rozwijamy nasze możliwości, tworząc nieograniczone perspektywy dla naszych pracowników.

Poszukiwany kandydat na stanowisko Specjalisty ds. Projektów Marketingowych to osoba o otwartym umyśle i ciekawości świata, która potrafi dostrzec i wykorzystać nowe możliwości oraz inspiracje, co jest kluczowe przy realizacji projektów CSR i współpracy z lokalną społecznością. Wyróżnia się proaktywną postawą, dzięki której samodzielnie inicjuje działania i podejmuje się nowych wyzwań. Skupia się na szukaniu rozwiązań, co pozwala na sprawne pokonywanie przeszkód i efektywne zarządzanie projektami. Posiada naturalne nastawienie na współpracę z zespołem, co jest niezbędne przy organizacji wydarzeń i koordynacji działań z innymi działami, takimi jak HR czy Biuro Prasowe. Dzięki tym umiejętnościom potrafi budować pozytywne relacje z interesariuszami oraz przyczyniać się do tworzenia wartościowych projektów dla firmy i społeczności.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183