Specjalistka / Specjalista ds. Dotacji i Funduszy Unijnych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TDJ S.A.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów z zakresu opracowywania strategii wykorzystania źródeł wsparcia, definiowania projektów rozwojowych w spółkach Grupy TDJ,
  • Bieżący monitoring dostępnych dotacji i dofinansowań krajowych i unijnych,
  • Inspirowanie i informowanie o możliwym wykorzystaniu źródeł wsparcia w ramach Grupy TDJ,
  • Monitoring progresu w pozyskiwaniu dotacji i funduszy unijnych w Grupie TDJ,
  • Rozwiązywanie problemów na etapie realizacji projektów,
  • Współpraca z doradcami zewnętrznymi oraz z instytucjami publicznymi.

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w pozyskiwaniu dotacji i funduszy unijnych w obszarze B+R, innowacji, inwestycji,
  • Znajomość zasad pomocy publicznej i analizy finansowej,
  • Wiedza w zakresie programów dotacyjnych krajowych i unijnych,
  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze ulg i dotacji,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Zaangażowanie, nastawienie na realizację celu,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office 365, w szczególności Excel,
  • Wysokie kompetencje w prezentacji danych (kontent i grafika),
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, rachunkowości, zarządzania, inżynierii lub prawa,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego w mowie i w piśmie.
  • Gotowość do pracy na pełen etat.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu ulg podatkowych.

To oferujemy

  • Pracę w Grupie TDJ jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania,
  • Bliską współpracę z doświadczonymi Zarządami w Grupie TDJ,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w atrakcyjnej lokalizacji w centrum biznesowym .KTW // w Centrum Warszawy (pracujemy w trybie hybrydowym),
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Firmowy pakiet kafeteryjny w ramach którego dostępne jest ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna i karta Multisport.
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w realizacji interesujących projektów oraz stałego podnoszenia swoich kompetencji,
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • kawa / herbata
  • inicjatywy dobroczynne

Grupa TDJ to pracodawca, który ceni różnorodność. Zachęcamy osoby o różnych doświadczeniach do aplikowania. Dołącz do nas i wspólnie twórzmy przyszłość finansów w Grupie TDJ!

TDJ S.A.

TDJ - Jesteśmy rodzinną firmą inwestycyjną prowadzącą działalność w wielu sektorach gospodarki. W oparciu o wspólne wartości i nasze pasje tworzymy społeczność, która buduje długoterminową wartość w obszarach Equity, Venture, Estate, Finance i Foundation

TDJ Equity Inwestujemy w dojrzałe spółki, posiadające perspektywy wzrostu i zdolność do generowania stabilnych przepływów pieniężnych, w których dzięki naszym kompetencjom i doświadczeniu możemy wygenerować wartość dodaną. Nasze spółki portfelowe to: Famur, PGO, Zamet, FPM i NiUW.

TDJ Venture Inwestujemy w innowacyjne, technologiczne startupy o globalnym potencjale rozwoju.

TDJ Estate Obszar odpowiedzialny za inwestycje w nieruchomości. Specjalizuje się w realizacji projektów w sektorach nieruchomości mieszkaniowych, biurowych, a także gruntowych.

TDJ Finance Inwestujemy w instrumenty o maksymalnej płynności i wysokim poziomie bezpieczeństwa.

TDJ Foundation Inwestujemy w edukację i rozwój, umożliwiając dostęp do najlepszych praktyk. Wierzymy, że jest to najwyższa wartość, jaką możemy dać społeczeństwu

TDJ S.A.

Aleja Roździeńskiego 1A

40-202 Katowice

T: +48 32 661 07 02

www.tdj.pl

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233