Specjalistka ds fakturowania
  • Mszana Dolna
Mszana Dolna, Mszana Dolna, Małopolskie, Polska
SalesHR
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wystawianie faktur sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Kontrola poprawności danych na fakturach
  • Monitorowanie i egzekwowanie terminów płatności
  • Współpraca z klientami oraz rozwiązywanie ewentualnych niezgodności w dokumentach
  • Przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących należności
  • Wsparcie działu księgowości w bieżących zadaniach

WYMAGANIA:
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów księgowo-fakturowych
  • Umiejętność pracy z dużą ilością dokumentów i danych
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność i dbałość o szczegóły
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie podstawowe na podstawie umowy o pracę : 5300 - 6000 PLN brutto
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w stabilnej firmie

  • Praca Mszana Dolna
  • Mszana Dolna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544