Specjalistka ds. administracji biurowej/Asystentka
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Ai-Tech Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • prowadzenie biura i spraw administracyjno biurowych,
  • zarządzanie obiegiem dokumentów, oraz ich archiwizacja (w tym rejestracja i opłaty faktur),
  • telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientami,
  • samodzielne koordynowanie oraz realizacja zadań zleconych przez przełożonego,
  • planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego,
  • przyjmowanie, ewidencjonowanie oraz rozdział korespondencji przychodzącej,
  • przygotowywanie korespondencji firmowej do wysyłki,
  • organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych, zewnętrznych,
  • wsparcie w zakresie spraw kadrowych,
  • współtworzenie wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (matura),
  • wiek 28 - 45,
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Powerpoint) oraz obsługa urządzeń biurowych,
  • umiejętność tworzenia i redagowania oficjalnych pism oraz pism urzędowych,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2/C1),
  • prawo jazdy kat.B,
  • komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie, elastyczność,
  • umiejętność planowania i organizowania czasu pracy,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku administracyjnym (asystent, office manager).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o prace w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku,
  • ciekawą prace w miłej atmosferze,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i zrealizowania ambicji zawodowych.