Specjalista_ka ds. Wsparcia Sprzedaży i Obsługi Klienta
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Generali Investments TFI SA
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Departamentu Sprzedaży we współpracy z podmiotami instytucjonalnymi
  • Pomoc w przygotowywaniu i aktualizacji materiałów sprzedażowych
  • Pomoc i koordynacja w zawieraniu umów, aneksów, porozumień z podmiotami instytucjonalnymi
  • Utrzymywanie relacji i ścisła współpraca z Agentem Transferowym w kwestiach operacyjnych i transakcyjnych związanych z obsługą uczestników instytucjonalnych
  • Aktywny udział w projektach biznesowych prowadzonych w TFI

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z klientami instytucjonalnymi lub w obszarze wsparcia sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach ekonomicznych, marketingu lub nauk społecznych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku funduszy inwestycyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • Szeroki wybór szkoleń i webinarów podnoszących umiejętności, dopasowanych do potrzeb i konkretnych wyzwań biznesowych
  • Możliwość udziału w projektach międzynarodowych
  • Prywatną opiekę medyczna Enel-Med, z możliwością wykupienia pakietów dla Twoich bliskich
  • Darmowe wsparcie terapeutyczne, dostępne w godzinach pracy
  • Ubezpieczenie grupowe i zniżki na ubezpieczenia indywidualne
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej, na której można wykupić m.in. kartę MultiSport lub bilety do kina czy teatru w preferencyjnych cenach
  • Promocje na abonament w T-Mobile oraz produkty Philips

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • wsparcie terapeutyczne

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 25 lat i jesteśmy częścią jednej z największych grup finansowych na świecie. Nieprzerwanie pracujemy na opinię dobrego, cenionego towarzystwa funduszy inwestycyjnych. Kilkanaście lat z rzędu stawaliśmy na podium (w tym 8-krotnie jako najlepsze TFI) prestiżowego rankingu TFI organizowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” i niezależną firmę analityczną Analizy Online. Byliśmy również wielokrotnie nagradzani Złotymi Portfelami i statuetkami Byków i Niedźwiedzi.

Poznaj nas bliżej: https://www.generali-investments.pl/contents/pl/klient-indywidualny/o-generali-investments

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233