Specjalista Zgodności Jakości Produkcji
  • Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Polpharma Biologics
18. 9. 2024

Polpharma BiologicsW Polpharma Biologics cenimy pasję i motywację do pracy w obszarze biotechnologii. Jesteśmy otwarci na kandydatów z różnych branż, ponieważ najważniejsze jest dla nas Twoje zaangażowanie i chęć nauki. Jeśli jesteś gotowy/a na wyzwania w środowisku, które łączy innowacyjne podejście z precyzyjnym przestrzeganiem standardów, zapraszamy do aplikowania!

Zakres obowiązków:

  • Udział w transferze technologii zgodnie z zasadami GMP i procedurami wewnętrznymi.
  • Produkcja leków biotechnologicznych zgodnie z zasadami GMP i wymaganiami FDA.
  • Monitorowanie procesów wytwarzania.
  • Przygotowanie, prowadzenie i nadzór nad dokumentacją zgodnie z zasadami GMP.
  • Współpraca z Departamentami Produkcji oraz Jakości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie Biotechnologii, Biologii, Chemii lub pokrewnej.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość wymagań EudraLex GMP i FDA dla produktów biologicznych i sterylnych.
  • Doświadczenie z dokumentacją produkcyjną oraz procesami oczyszczania przeciwciał monoklonalnych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2), ponieważ współpraca w różnych działach odbywa się w tym języku.
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas zastępstwa (maternity cover) - niczego nie możemy zagwarantować, jednak zrobimy, co możemy, byś po zakończeniu umowy został z nami.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Roczną premię i premię okolicznościową.
  • Kartę lunchową.
  • Udogodnienia biurowe, masaże.
  • Świetnie wyposażoną kantynę oferującą świeże śniadania i lunche.
  • I więcej…

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584