Specjalista w Zespole Wsparcia Jakości Danych
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Bank Pekao
17. 10. 2024

1122752301

Obowiązki

  • realizację procesu poprawy danych na kartotekach Klienta;
  • ustalanie i przekazywanie dokumentacji do jednostek zgłaszających;
  • analizę i rozwiązywanie pojawiających się problemów w ramach realizowanych procesów;
  • komunikacja z Klientem oraz przygotowywanie korespondencji (elektroniczna i papierowa);
  • obsługę aplikacji bankowych;
  • współpracę z klientem zewnętrznym i wewnętrznym Banku;
  • udział w projektach realizowanych w zespole/biurze;
  • przygotowywanie raportów i analiz;
  • aktywne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami;
  • podejmowanie działań usprawniających pracę własną i innych;

Wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość, informatyka, zarządzanie projektami).
  • Posiadasz doświadczenie w bankowości lub na podobnym stanowisku (mile widziane, niekonieczne).
  • Posiadasz motywację do rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy.
  • Zaangażowanie, dokładność i umiejętność organizacji pracy – to cechy, które opisują właśnie Ciebie.
  • Jesteś elastyczny/a i potrafisz dostosować się do zmieniających się priorytetów.
  • Jesteś otwarty/a na zmiany i lubisz dynamiczne środowisko pracy.
  • Jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i konsekwentną w działaniu.
  • Jesteś osobą kreatywną i poszukujesz nowych rozwiązań.
  • Masz szeroką perspektywę i Klienta stawiasz na pierwszym miejscu.
  • Posiadasz umiejętność pracy w grupie.
  • Swobodnie posługujesz się aplikacjami pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. ochrony danych Białystok
  • Kontroler jakości Białystok
  • Specjalista SEO Białystok
  • Specjalista SEM Białystok
  • Doradca podatkowy w Polsce Białystok
  • Pracownicy uczelni w Polsce Białystok
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Białystok
  • Specjalista ds. telekomunikacji Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699