Specjalista w Dziale Utrzymania Ruchu - Automatyk
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
MARGOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej pracy linii produkcyjnych i urządzeń umożliwiające realizację zaplanowanej produkcji
  • realizacja przeglądów okresowych linii produkcyjnych
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów dotyczących linii produkcyjnych i urządzeń
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (również zagranicznymi)
  • prace modernizacyjne i konserwacyjne
  • realizacja napraw, usuwanie awarii
  • tworzenie dokumentacji wewnętrznej: procedur przeglądowych, instrukcji konserwacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane związane z automatyką, elektroniką, mechatroniką lub pokrewnymi dziedzinami
  • znajomość systemów automatyki przemysłowej, sterowników PLC, napędów elektrycznych, robotyki, układów pneumatycznych i hydraulicznych
  • znajomość norm i przepisów związanych z produkcją sprzętu medycznego oraz wymaganiami branżowymi będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność programowania i konfigurowania sterowników PLC (Programmable Logic Controller)
  • zdolność do diagnozowania i naprawy awarii w systemach automatyki przemysłowej
  • znajomość systemów monitoringu stanu maszyn, predykcyjnego utrzymania ruchu oraz systemów SCADA lub podobnych
  • dbałość o szczegóły, precyzja w pracy oraz zdolność do skrupulatnego przestrzegania norm i procedur

Mile widziane

  • praktyczne doświadczenie w obszarze automatyki przemysłowej, preferowane w kontekście utrzymania ruchu w fabryce produkującej sprzęt medyczny
  • uprawnienia SEP do 1 kV

To oferujemy

  • terminowe wypłaty i umowę o pracę na pełny etat
  • stabilne zatrudnienie w uznanej firmie branży medycznej
  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
  • szanse rozwoju zawodowego i uczestnictwa w branżowych szkoleniach
  • możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Firma MARGOMED sp. z o.o. - firma branży medycznej

Wysyłając swoje CV do Margomed sp. z o.o., zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Państwa dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą wyraziliście Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji.Administratorem Pańskich danych osobowych jest firma Margomed sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Erazma Plewińskiego 16.W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy kontaktować się z Administratorem. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraził/-a Pan/Pani zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji, a następnie zostaną usunięte.

  • Praca Lublin
  • Pracownik utrzymania ruchu Lublin
  • Automatyk Lublin
  • Integrator automatyki Lublin
  • Specjalista SEM Lublin
  • Specjalista SEO Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Lublin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 296
    23 627