Specjalista Utrzymania Ruchu
  • Rokiciny-Kolonia
łódzkie, Rokiciny-Kolonia, łódzkie, Polska
Z.P.O.i W. MOTYL SP.J.
25. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Czuwanie nad zapewnieniem ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • Wykonywanie konserwacji maszyn, przeglądy i naprawy prewencyjne
  • Dbanie o dobry stan maszyn poprzez usuwanie awarii i remonty
  • Nadzorowanie składu części zamiennych i formatowych
  • Wspieranie operatorów przy regulacjach maszyn

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie techniczne, min. średnie - mechatronika, elektrotechnika, elektromechanika, pokrewne
  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń
  • Znasz od strony praktycznej zagadnienia mechaniczne, elektryczne i pneumatyczne występujące w maszynach przemysłowych – najlepiej spożywczych
  • Potrafisz diagnozować usterki mechaniczne, elektryczne i pneumatyczne
  • Swobodnie posługujesz się dokumentacją techniczną i pakietem MS Office
  • Jesteś osobą odpowiedzialną, łatwo się komunikujesz, sprawnie i szybko działasz, a także dobrze odnajdujesz się w pracy w zespole
  • Wyrażasz gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Ciekawe zadania w profesjonalnej firmie produkcji spożywczej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywanie nowych doświadczeń
  • Nowoczesne standardy i narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole
  • Dochody odpowiednie do zaangażowania

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836