Specjalista Techniczny (Specjalista ds. Instalacji Sanitarnych) w Dziale Technicznym
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii
18. 1. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i utrzymanie w ruchu instalacji i urządzeń sanitarnych i wod-kan w celu zapewnienia ciągłości procesów;
  • Diagnozowanie, analiza przyczyn, usuwanie awarii, wdrażanie działań prewencyjnych;
  • Wykonywanie inspekcji, przeglądów oraz napraw;
  • Wykonywanie prac montażowych i instalacyjnych związanych z remontami i modernizacjami pomieszczeń w zakresie instalacji i urządzeń sanitarnych i wod-kan.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (preferowane techniczne);
  • Minimum 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Uprawnienia SEP - grupa I (mile widziane);
  • Obsługa komputera w zakresie programów MS Office.

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat na czas określony, na stanowisku Specjalisty Technicznego;
  • Pracę w organizacji naukowo-badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych prestiżowych projektów badawczo-rozwojowych;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;
  • Dofinansowanie do karty sportowej;
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • Dofinansowania w ramach ZFŚS (do wypoczynku oraz świąt Bożego Narodzenia);
  • Pracę na terenie zielonego kampusu naukowego;
  • Bezpłatne miejsce parkingowe;
  • Program rekomendacji pracowniczych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • dojazd PKP

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Sieci działający pod nazwą Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także prawie od wycofania zgody na przetwarzanie danych, bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano przed cofnięciem zgody. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji o ochronie danych osobowych: https://www.port.org.pl/ochrona-danych/

Informacje o kandydatach, którzy zgłoszą się do naboru, stanowią informację publiczną w zakresie objętym wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze. Informacja o wyniku naboru, zawierająca określenie stanowiska pracy, na które nabór był prowadzony, imię albo imiona i nazwisko wybranego kandydata oraz jego miejsce zamieszkania w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny a także uzasadnienie dokonanego wyboru kandydata albo niezatrudnienia żadnego kandydata będzie upubliczniona zgodnie z wymogami ustawy z dnia 21 lutego 2019 r. o Sieci Badawczej Łukasiewicz.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest Instytutem nastawionym na rozwój nowych technologii poprzez prowadzenie badań na potrzeby oraz we współpracy z przemysłem. PORT to wysokiej klasy specjaliści wykorzystujący infrastrukturę najnowocześniejszych w kraju laboratoriów naukowo-badawczych. Aktywność ośrodka koncentruje się wokół biotechnologii (w tym Biobankowania) oraz inżynierii materiałowej, pozwalając w sposób kompleksowy realizować zarówno prace naukowo-badawcze, jaki i pilotażowe badania dla przemysłu.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 296
    23 627