Specjalista Techniczny - Gospodarka Materiałowa
  • Krosno
Krosno, Krosno, podkarpackie, Polska
PGNiG Technologie S.A.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

PGNIG Technologie S.A. w Krośnie

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja i analiza dokumentacji technologicznej pod kątem zapotrzebowania na materiały, doboru i poszukiwania zamiennych materiałów itp.;
  • Realizowanie strategii działu zakupów materiałów okołoprodukcyjnych, narzędzi i kooperacji, zgodnie z wewnętrznymi instrukcjami i procedurami firmy oraz poleceniami przełożonego;
  • Inicjowanie działań w celu ciągłej optymalizacja kosztów;
  • Poszukiwanie nowych dostawców materiałów i kooperacji (w Polsce i zagranicą) - wybór i ocena dostawców;
  • Budowanie dobrych relacji z dostawcami;
  • Negocjowanie z dostawcami warunków zamówień i umów (m.in. spotkania z dostawcami, również w siedzibie dostawcy - praca w delegacji);
  • Kontrola realizacji umów z dostawcami i kooperantami, koordynowanie realizacji umów;
  • Rozliczanie reklamacji z dostawcami;
  • Prowadzenie i archiwizacja uporządkowanej dokumentacji zakupowej, rozliczanie dokumentacji zakupowej na potrzeby audytów zewnętrznych i wewnętrznych;
  • Analiza i synteza zbiorów danych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – techniczne;
  • Doświadczenie zawodowe w dziale technologicznym, gospodarki materiałowej lub dziale zakupów w firmie produkcyjnej;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, w tym Excel);
  • Samodzielność w realizacji zadań,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i strategicznego myślenia;
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy,
  • Znajomość programów SAP lub MAAT będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego – będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się stabilnej firmie z Grupy Kapitałowej ORLEN S.A.;
  • Pewnego pracodawcę z długoletnimi tradycjami;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy;
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami;
  • Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem;
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych.

  • Praca Krosno
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584