Specjalista (Systemy Logistyki i Sprzedaży)
  • Plock
Płock, Plock, Masovian Voivodeship, Polska
ORLEN S.A.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Realizacja zmian rozwojowych aplikacji w obszarze sprzedaży hurtowej oraz logistyki (SAP, systemy planowania transportu, systemy spedycyjne)
  • Opracowywanie koncepcji biznesowo-technicznych na potrzeby wdrażanych systemów
  • Analiza wymagań biznesowych oraz proponowanie implementacji w systemach IT z uwzględnieniem najlepszych praktyk dot. budowy architektury SI
  • Monitorowanie pracy wdrożonych aplikacji oraz interfejsów komunikacyjnych
  • Nadzór nad realizacją umów dot. rozwoju i utrzymania wdrażanych systemów
  • Tworzenie raportów oraz analiz na potrzeby optymalizacji i rozwoju SI

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu informatycznym
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe związane z rozwojem aplikacji (preferowane w obszarze logistyki lub sprzedaży)
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość wybranych technologii tworzenia oprogramowania
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój
  • Umiejętność czerpania z różnych perspektyw

Mile widziane

  • Znajomość systemów ERP w zakresie modułów sprzedaży i logistyki
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system premiowy)
  • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach
  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy
  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan
  • Program wspierający rodzinę
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

  • Praca Płock
  • Logistyk Płock
  • Specjalista ds. Sprzedaży Płock
  • Specjalista ds. kadr i płac Płock
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Płock
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Płock
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Płock
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Płock
  • Specjalista SEO Płock
  • Specjalista SEM Płock
  • Specjalista ds. Zakupów Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045