Specjalista / Starszy Specjalista / Główny Specjalista ds. Rad Sektorowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
11. 10. 2024

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Główne obowiązki:

  • Pełnienie funkcji opiekuna wybranych Sektorowych Rad ds. Kompetencji w ramach Programu Europejskie Fundusze dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS), w tym:

    • rozliczanie i monitorowanie zawartych umów o udzielenie wsparcia;
    • weryfikacja wniosków o płatność, rekomendowanie płatności;
    • weryfikacja i zatwierdzanie zmian do wniosków o dofinansowanie;
    • raportowanie nieprawidłowości w ramach realizowanych projektów;
    • wprowadzanie danych do systemów informatycznych;
    • udział w spotkaniach z przedstawicielami Sektorowych Rad ds. Kompetencji oraz przygotowywanie materiałów na spotkania.

  • Przygotowanie i aktualizacja aktów prawnych oraz dokumentów programowych do FERS.
  • Udział w procesie wyboru i oceny Sektorowych Rad ds. Kompetencji w FERS.
  • Ocena wniosków o dofinansowanie oraz rozpatrywanie odwołań projektów wybieranych w trybie konkurencyjnym w FERS.
  • Przygotowywanie danych niezbędnych do opracowania planów finansowych i sprawozdań.
  • Wprowadzanie zmian i aktualizacja procedur wewnętrznych.
  • Obsługa Systemu Obsługi Wniosków Aplikacyjnych (SOWA EFS) oraz CST2021.

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • wykształcenia wyższego (minimum licencjat);
  • doświadczenia zawodowego: rok w przypadku Specjalisty, 2 lata w przypadku Starszego Specjalisty, 3 lata w przypadku Głównego Specjalisty w pracy na stanowisku związanym z realizacją projektów finansowanych z Funduszy Strukturalnych UE;
  • dobrej znajomość uregulowań prawnych i dokumentów programowych związanych z wdrażaniem Funduszy Strukturalnych UE;
  • bardzo dobrej znajomości i obsługi pakietu Ms Office;
  • umiejętności wyszukiwania informacji i szybkiego uczenia się;
  • umiejętności współpracy w zespole;
  • umiejętności doskonałej organizacji pracy.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • wykształcenie wyższe w specjalnościach związanych z prawem, ekonomią, administracją lub finansami;
  • doświadczenie zawodowe związane z wdrażaniem finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (min. rok);
  • dobra znajomość uregulowań prawnych i dokumentów programowych związanych z realizacją projektów Europejskiego Funduszu Społecznego;
  • doświadczenie zawodowe w pracy w Instytucji Pośredniczącej (min. rok);
  • znajomość Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • dobra znajomość systemu informatycznego CST2021.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690