Specjalista / Specjalistka Działu Handlowego - Nowe Rynki
  • Krosno
Krosno, Krosno, podkarpackie, Polska
PGNiG Technologie S.A.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

PGNIG Technologie S.A. w Krośnie

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Krosno

Forma zatrudnienia: Umowa B2B

Opis stanowiska:

  • Monitoring i analiza rynku w kraju i za granicą, w szczególności pod kątem dywersyfikacji geograficznej (głównie zagranica) i produktowej (głównie inna niż oil&gas)
  • Prowadzenie działań handlowych, mających na celu pozyskanie nowych Klientów i powiększanie udziału Spółki na dotychczasowych rynkach oraz pozyskiwanie nowych
  • Dbanie o właściwe relacje z podmiotami współpracującymi ze Spółką
  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji związanych z działalnością Spółki w ramach swoich kompetencji
  • Prowadzenie działań marketingowych mających na celu zwiększenie przewagi konkurencyjnej Spółki na rynku
  • Nadzór nad procesem ofertowania w zakresie nowych rynków, pod względem geograficznym oraz produktowym, a także nadzór nad późniejszą realizacją pozyskanych zadań w tym zakresie
  • Współpraca z Oddziałami Spółki oraz odpowiednimi komórkami organizacyjnymi, celem ofertowania, a następnie realizacji zamówień/umów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (inny język obcy będzie dodatkowym atutem)
  • Sumienność, samodzielność, własna inicjatywa oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych w kraju i za granicę
  • Praca w oparciu o umowę B2B, wraz z możliwością zmiany stosunku świadczenia pracy w późniejszym terminie

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie z Grupy Kapitałowej ORLEN S.A.
  • Pewnego pracodawcę z długoletnimi tradycjami
  • Różnorodność zadań i interesujące wyzwania zawodowe
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem

  • Praca Krosno
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851