Specjalista / Specjalistka ds. zakupu gruntów
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
TRUST INVESTMENT
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
Badanie i analiza nowych rynków oraz potencjalnych lokalizacji pod kątem możliwości rozwoju biznesu.
Ocena konkurencji w danym segmencie rynku.
Badanie strategii konkurencji i ich wpływu na działalność firmy.
Identyfikowanie potencjalnych nieruchomości i lokalizacji odpowiednich dla nowych obiektów firmy.
Ocena lokalizacji pod kątem dostępności, demografii, przepływu klientów oraz kosztów.
Prowadzenie negocjacji z właścicielami nieruchomości i deweloperami.
Przygotowywanie i przeglądanie umów zakupu nieruchomości.
Nasze wymagania:
Umiejętności w zakresie identyfikowania nowych trendów, analiza wskaźników wydajności i rentowności gruntów.
Utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi, w tym właścicielami nieruchomości, deweloperami, agentami nieruchomości oraz lokalnymi władzami.
Gotowość do wyjazdów służbowych/prawo jazdy kategorii B.
Mile widziane:
Podstawowa wiedza z zakresu umów w branży nieruchomości.
Pracowitość i zaangażowanie oraz zainteresowanie branżą nieruchomości.
Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań i myślenie poza utartymi schematami.
To oferujemy:
Umowa o pracę w Trust Investment.
Transparentne warunki umowy i możliwość długoterminowej współpracy.
Ścieżki kariery i awanse wewnętrzne, szkolenia branżowe.
Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu i przełożonych.
Narzędzia do pracy: w tym samochód służbowy oraz niezbędne przenośne urządzenia elektroniczne.
Prywatna opieka medyczna.
karta MultiSport.
Konkurencyjne wynagrodzenie, bonusy za osiągnięcia i wyniki, dodatkowe świadczenia socjalne.
Przestronne i nowoczesne biuro z parkingiem.

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Specjalista ds. Zarządzania Kielce
  • Specjalista ds. Eksportu Kielce
  • Specjalista ds. transportu Kielce
  • Specjalista ds. HR Kielce
  • Specjalista ds. turystyki Kielce
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567