Specjalista / Specjalistka ds. zakupów produkcyjnych
  • Chodzież
Chodzież, Chodzież, wielkopolskie, Polska
Kablonex Sp. z o.o.
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacje procesów zakupowych oraz wsparcie w realizacji strategii zakupowej firmy
  • Monitorowanie stanów magazynowych i składanie zamówień na materiały niezbędne do produkcji
  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących zakupów oraz kosztów
  • Identyfikacja i analiza potencjalnych nowych dostawców w celu dywersyfikacji łańcucha dostaw
  • Bieżące monitorowanie rynku pod kątem trendów, cen oraz dostępności materiałów
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności procesów produkcyjnych
  • Zamawianie Surowców niezbędnych do ciągłej realizacji produkcji
  • Optymalizacji kosztów zakupowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie, ekonomia)
  • Doświadczenie w obszarze zakupów lub logistyki będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji pracy
  • Znajomość pracy w systemie Excel na poziomie średnio zaawansowanym, w tym umiejętność korzystania z funkcji, tabel przestawnych oraz analizy danych
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (Enterprise Resource Planning) będzie dodatkowym atutem, w szczególności w zakresie zarządzania zakupami i logistyką
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobrej komunikacji interpersonalnej

To oferujemy

  • Wynagrodzenie Zasadnicze + Premie
  • Pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny system wynagradzania, uzależniony od posiadanych umiejętności
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Służbowy telefon, laptop
  • Spotkania integracyjne
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Praca Chodzież
  • Chodzież - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836