Specjalista / Specjalistka ds. Wsparcia Aplikacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
POLPHARMA S.A.
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie i kontakt z użytkownikami w zakresie eksploatacji aplikacji, głównie za pomocą systemu zgłoszeń
  • Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem istniejących aplikacji
  • Analizę i tworzenie specyfikacji wymagań
  • Proponowanie usprawnień w podległych systemach
  • Udział w projekcie rozwoju hurtowni danych i wewnętrznego systemu do wsparcia biznesu
  • Tworzenie raportów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne
  • Biegła znajomość języka rosyjskiego i angielskiego
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (Access, SQL, Oracle)
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia oraz komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836