Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży z j. niemieckim
  • Opacz-Kolonia
mazowieckie, Opacz-Kolonia, mazowieckie, Polska
Yango Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów sprzedażowych,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa Klienta,
  • Dbanie o najwyższe standardy jakości obsługi,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem,
  • Raportowanie postępów wykonywanych zadań,
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale sprzedaży,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Nastawienie na rozwój,
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, dokładność i sumienność,
  • Chęć do pracy,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko oraz dużą swobodę działania – doceniamy wszystkie pomysły i dajemy Ci możliwość ich zrealizowania,
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, posiadanego doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji,
  • Doświadczanie ciągłego rozwoju w ramach japońskiej filozofii Kaizen,
  • Bezpośrednią współpracę z pomocnym Zarządem przedsiębiorstwa,
  • Pracę w przyszłościowej branży,
  • Aktywną współpracę z innymi działami firmy i ich codzienne wsparcie!
  • Work-life balance,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji,
  • Pracę w młodym i kreatywnym zespole, w atmosferze wzajemnego szacunku i uczciwości - wsparta wewnętrznym Kodeksem, Honorowym oraz Świadomą kulturą współpracy Yango (Yango values),
  • Wewnętrzne konkursy np. Innowator Roku,
  • Karty Lunchowe,
  • Konsola do gier w przestrzeni socjalnej,
  • Ściany pełne contemporary art,
  • Pracę w godzinach pon-czw 7:30-16:00 pt 8:00-14:00 (aby dobrze zacząć weekend!

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567