Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.
8. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • opieka i utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
  • doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej
  • sporządzanie kalkulacji i ofert cenowych
  • współpraca z przedstawicielami handlowymi
  • szkolenie klientów z wiedzy produktowo – technicznej

Nasze wymagania

  • orientacja na klienta
  • doświadczenie w pracy w dziale handlowym (nie wymagamy, ale mile widziane)
  • umiejętność pracy w zespole i z klientem
  • dobra organizacja pracy i zdolności analitycznego myślenia
  • mile widziane doświadczenie w branży stolarki otworowej
  • znajomość programów handlowo -magazynowych

To oferujemy

  • umowę o pracę (od 7:00 do 15:00)
  • możliwość rozwoju w firmie będącej liderem na rynku
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • w ramach oferowanej pensji pakiet medyczny od firmy gratis
  • atrakcyjne warunki na kartę Multisport
  • dodatkowy budżet od firmy do wykorzystania w automacie do napojów zimnych i przekąsek
  • dobrą kawę i świetną atmosferę oraz krótszy każdy piątek (do 14:00)

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. turystyki Toruń
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567